
Комплект стендів у їдальню
680 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 5186
Відправка з 06 травня 2026+380 (67) 899-87-21
Viber- +380 (95) 014-10-50
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект стендів у їдальню
Розмір кожного стенду 40х60см, - 2 шт
Матеріал: ПВХ - 3 мм
Зображення нанесено методом повноколірного широкоформатного друку
Продукція наша вся має сертифікат якості та авторське право.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Макс Адвеста |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інформаційна кишеня | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴/комплект
