Стенд:" Пиши правильно"
розмір стенд:500 х 1170 мм
Стенд виготовлений з ПВХ товщиною 3 мм.
Можна зробити наклейку
Зображення нанесено методом повнокольорового широкоформатного друку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 1170 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кольорові |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал кишень | ПВХ |
| Інформаційна кишеня | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴

Відправка з 03 травня 2026