Магнітна стіна слів у кабінет початкових класів
Розмір стенду:1410 х 490 мм
Виготовлений стенд з пвх-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів.
Основу стенда, також, можна виготовити за Вашим бажанням, з міцного пластику ПВХ товщиною 4 мм, тонкого пластику 2 мм
Телефонуйте 067-899-87-21 або напишіть повідомлення і ми вам передзвонимо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Макс Адвеста |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 1410 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інформаційна кишеня | Так |
| Кількість кишень | 8 шт. |
| Матеріал кишень | ПВХ |
| Тип кишень | Прозорі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | МДФ - 3мм |
| Колір | Кольорові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴

Відправка з 04 травня 2026