Стенд "Пиши та рахуй правильно"
Розмір стенду: 300 х 1200 мм
Стенд виготовлений з ПВХ завтовшки 3 мм. Обладнаний кишенями стандартних розмірів. Зображення нанесено методом повноколірного широкоформатного друку
зображення фотографічної якості нанесене на самоклейній плівці.
Продукція наша вся має сертифікат якості та авторське право.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Макс Адвеста |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал кишень | ПВХ |
| Інформаційна кишеня | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | МДФ - 3мм |
| Колір | Кольорові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

Відправка з 06 травня 2026