Кошик
72 відгуків
В зв'язку з настабільним курсом долара, ціни уточнюйте.Подробнее:
Интернет - магазин "Крамничка стендов" - оформление учебных заведений
+380 (67) 899-87-21
+380 (95) 014-10-50

Матеріал на якому виготовляємо стенди

Матеріал на якому виготовляємо стенди

МДФ (MDF) товщина 3 мм

Стенди з МДФ більш економний варіант по ціні. МДФ - високоміцний матеріал, його виготовляють методом пресування при високій температурі з подрібнених деревних волокон хвойних порід. При виготовленні не використовують ніяких хімічних добавок і вважається чистим екологічним матеріалом. Рекомендується використовувати в сухих приміщеннях.

Пластик ПВХ 2 мм

Більш тонкий матеріал товщиною 2 мм Стенди з пластику мають легку вагу. Володіє хорошою звукоізоляцією і вологостійкістю, стійкий до впливу різних кліматичних умов, що виключає деформацію виробів з пластика в експлуатації всього терміну використання. Пластик відносять до малогорючим, самозатухающимся, не підтримують горіння на повітрі матеріалів. ПВХ-пластик володіють гарною світлостійкістю.

Пластик ПВХ 4 мм

Пластик хорошої якості товщиною 4 мм. Переваги виробів із пластику є легка вага, висока міцність, довговічність. Володіє хорошою звукоізоляцією і вологостійкістю, стійкий до впливу різних кліматичних умов, що виключають деформацію виробів з пластика в експлуатації всього терміну використання. Пластик відносять до малогорючим, самозатухающимся, не підтримують горіння на повітрі матеріалів. ПВХ-пластик володіють гарною світлостійкістю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner