Стенд стена слов для школы
Размер стенда:500 мм х 800 мм
Виготовлений стенд з ПВХ-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Адвеста Макс |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Информационный карман | Да |
| Количество карманов | 10 шт. |
| Материал карманов | ПВХ |
| Тип карманов | Прозрачные |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Цветные |
Информация для заказа
- Цена: 628 ₴








Отправка с 04 мая 2026