
Правила безпечної праці в кабінет трудового виховання
680 ₴
- Под заказ
- Код: 3889TN_002
Отправка с 04 июня 2026+380678998721
- +380 (67) 899-87-21Viber
- +380 (95) 014-10-50
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Правила безпечної праці в кабінет трудового виховання
Размер стенда: 600 х 800 мм
- Стенди для школи "Правила безпечної прац" виготовлені з пвх-3 мм з нанесенням кольорової плівки.
- Зображення - яскрава, широкоформатний друк.
- Вся продукція виконана з сертіфікованого матеріалу.
- При Вашому бажанні, Ми можемо змінити розмір, колір, текст стенду, наявність фурнітури,
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Адвеста Макс |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Информационный карман | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | МДФ - 3мм |
| Материал карманов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 680 ₴
