
Стенд про права, обов'язки та правила поведінки в школі для учнів
820 ₴
- Под заказ
- Код: 3852
Отправка с 08 мая 2026+380678998721
- +380 (67) 899-87-21Viber
- +380 (95) 014-10-50
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Стенд про права, обов'язки та правила поведінки в школі для учнів
Розмір: 600 х 1000 мм
Стенд для шкіли виготовлений з ПВХ - 3 мм з нанесенням кольорової плівки.
- Зображення — яскраве, широкоформатний друк.
- Стенд виконаний з сертифікованого матеріалу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Адвеста Макс |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Информационный карман | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал карманов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴
