
Стенди для початкової школи " Математична скарбничка" та "Мовна скарбничка"
1 316 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 3690NK_607_
Отправка с 08 мая 2026+380678998721
- +380 (67) 899-87-21Viber
- +380 (95) 014-10-50
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Стенд:" Мовна скрабнічка"
розмір: 600 х 800 мм - 2 шт
Основу стенда, виготовлена з міцного пластику ПВХ товщиною 3 мм
Яскраве, барвисте зображення нанесено на плівку методом повноколірного широкоформатного друку.
Для кріплення стендів до стіни можна використовувати кілька варіантів: на шурупи Кріплення для стендів (вушка) Двосторонній скотч Рідкі цвяхи
За Вашим бажанням можна зробити наклейку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Адвеста Макс |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Язык издания | Украинский |
| Тематика | Математика |
| Тип | Цветной учебный плакат |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Толщина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 316 ₴/комплект
