Комплект стендів з історії України
У набір входить: 5 стендів Київська держава, Козацька Україна, Велика вітчизняна війна, Українська революція, Незалежна Україна.
Стенд изготовлен из ПВХ толщиной 3 мм. Оснащен карманами стандартных размеров. Изображение нанесено методом полноцветной широкоформатной печати
Стенд виготовлений з ПВХ товщиною 3 мм. Зображення нанесено методом повнокольорового широкоформатного друку Також безкоштовно внесемо зміни за індивідуальним замовленням: Розмір і форму Фон, зображення Текст будь-якою мовою (укр, рус, , англ, франц, і ін.)
Продукція наша
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Информационный карман | Да |
| Материал карманов | ПВХ |
| Размеры | |
| Длина | 850 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 534 ₴

Отправка с 01 июня 2026