Стенд для дитячого садка "Ми чергуємо"
Размер: 500 х 400 мм
Стенд виготовлений з ПВХ товщиною 3 мм. Для кріплення стендів до стіни можна використовувати кілька варіантів: на шурупи Кріплення для стендів (вушка) Двосторонній скотч
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Адвеста Макс |
| Страна производитель | Украина |
| Дополнительные характеристики | |
| Информационный карман | Да |
| Количество карманов | 6 шт |
| Материал карманов | ПВХ |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | МДФ - 3мм |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴

Отправка с 05 мая 2026