Стенд стена слов для школы
Размер стенда:900 х 400 мм
Виготовлений стенд з ПВХ-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів.
Також виготовляємо стенди за індивідуальним побажанням замовника. Телефонуйте 067-899-87-21 або напишіть повідомлення і ми вам передзвонимо
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Адвеста Макс |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Информационный карман | Да |
| Количество карманов | 3 шт. |
| Материал карманов | ПВХ |
| Тип карманов | Прозрачные |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | МДФ - 3мм |
| Цвет | Цветные |
Информация для заказа
- Цена: 576 ₴

Отправка с 04 мая 2026