
Стенд стена слов для школы Нуш в украинском стиле с калиной
610 ₴
- Под заказ
- Код: 2928
Отправка с 04 мая 2026+380678998721
- +380 (67) 899-87-21Viber
- +380 (95) 014-10-50
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Стенд стена слов для школы Нуш в украинском стиле с калиной
Размер стенда:750 х 500 мм
Виготовлений стенд з ПВХ-3мм. Зображення наноситься з використанням широкоформатного друку. Власне виробництво дозволяє контролювати якість. Вся продукція виготовлена із сертифікованих матеріалів.
Також виготовляємо стенди за індивідуальним побажанням замовника. Телефонуйте 067-899-87-21 або напишіть повідомлення і ми вам передзвонимо
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Адвеста Макс |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры | |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Информационный карман | Да |
| Количество карманов | 3 шт. |
| Материал карманов | ПВХ |
| Тип карманов | Прозрачные |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | МДФ - 3мм |
| Цвет | Цветные |
Информация для заказа
- Цена: 610 ₴
